You are currently viewing Wyjazdy na wyścigi w ramach nagrody pracowniczej

Wyjazdy na wyścigi w ramach nagrody pracowniczej

Duże przedsiębiorstwa, które inwestują w swoich pracowników, coraz częściej wręczają im niebanalne nagrody na świetny kwartał czy na podsumowanie roku. Wbrew pozorom to nie nagrody pieniężne są na pierwszym miejscu, a udział w wyjątkowych imprezach czy zagraniczne wyjazdy, gwarantujące niesamowite przeżycia.

Zalety wyjazdu na wyścig

wyścig F1Kiedy pracownik dostrzeże, jakie możliwości oferuje mu firma, prawdopodobnie następnym razem będzie starał ponownie o otrzymanie tak wyjątkowego wyróżnienia. Skąd zespoły HR biorą pomysły na wyjazdy tematyczne oraz w jaki sposób je organizują? Tajemnicą jest zatrudnienie firmy, która posiada doświadczenie w organizacji integracji zespołów pracowniczych, ale nie tylko. Specjaliści indywidualnie dopasowują propozycje pod zainteresowania osób pracujących w danym przedsiębiorstwie. Aktualnie jednym z topowych pomysłów jest wyjazd na wyścig F1 w środku sezonu, gdzie będzie można podziwiać największe gwiazdy reprezentujących kraje całego świata. Wbrew pozorom nie tylko mężczyźni są zainteresowani taką nagrodą, wyjazd za granicę w słoneczne miejsca jest kuszący również dla kobiet. One także coraz częściej interesują się szybką jazdą oraz zawodami sportowymi, przez co wybór nagrody dla pracowników może być znacznie łatwiejszy.

wyścig F1Wyjazd na wyścig ma zdecydowanie więcej plusów niż tylko możliwość zobaczenia na żywo jednego z najpopularniejszych torów wyścigowych. Zazwyczaj wycieczka jest kilkudniowa, więc przy okazji można poznać kulturę obcego kraju, zwiedzić lokalne zabytki, a nawet skosztować zupełnie innej kuchni. To wszystko brzmi świetnie, jednak bez właściwej organizacji ani rusz. Firmy eventowe wszystko dokładnie konsultują z zarządem – jaką kwotę mogą przeznaczyć, kiedy by miało mieć to miejsce oraz jakiego typu okazji szukać. Sezon F1 rozpoczyna się wiosną i trwa kilka miesięcy, co delikatnie ogranicza możliwość znalezienia dogodnego terminu. Osoby, które otrzymują taką nagrodę same muszą zdecydować czy są na tyle dyspozycyjne, by móc pozwolić sobie na wyjazd za granicę w środku roku. Nagrody pracownicze w postaci wycieczek zagranicznych na ciekawe wydarzenia to prawdziwe wyróżnienie.

Coraz częściej prezesi firm decydują się na docenianie swoich pracowników, a wyjazdy na F1 to zaledwie jeden ze sposobów okazania wdzięczności. Firmy eventowe również nie próżnują i cały czas poszukują oryginalnych pomysłów na to, by zaskakiwać pracodawców pomysłami na prezenty. Kiedy wszystko jest dopięte na ostatni guzik, pracownik cieszy się swoją nagrodą, a pracodawca wydajnym pracownikiem.