Sposób na sprawną przeprowadzkę

Czy przeprowadzka może być szybka i sprawna? Niektórym z nas, którzy mieli już doświadczenie w przeprowadzkach, może wydawać się to niemożliwe. Zgłasza jeśli dokonywali tego bez żadnej pomocy.

Wynajem aut w dobrej cenie

wynajem aut dostawczych Jednak absolutnie jest to możliwe. Wystarczy jedynie postępować wobec naszych wskazówek. Kluczem do sukcesu i szybkiej przeprowadzki jest odpowiednie się do niej przygotowanie. Przede wszystkim konieczne jest to, aby wyposażyć się we wszystkie niezbędne do przeniesienia rzeczy akcesoria. Na pewno przydatne będą solidne kartony, w które zapakujemy nasz dobytek. Przede wszystkim ich kształt i gabaryt umożliwiają wygodne ich przenoszenie. Pamiętajmy jednak by rozdzielić rzeczy ciężarem tak, aby karton nie był za ciężki. Po zapakowaniu warto każdy podpisać, tak by w późniejszym czasie łatwo było zidentyfikować jego zawartość. Możemy podpisywać kartony według pomieszczenia z którego pochodzą rzeczy, dzięki temu wnosząc je do nowego mieszkania, od razu będzie można segregować je i odkładać do odpowiednich pokojów. Dodatkowo na kartce papieru warto spisać listę poszczególnych przedmiotów znajdujących się w kartonie i przykleić ją za pomocą szerokiej taśmy klejącej do kartonu. Każdy karton na czas transportu warto również zakleić taśmą, tak by w razie upadku jego zawartość nie wysypała się. Na pewno w dużym stopniu przeprowadzkę ułatwi nam organizacja wcześniej środka transportu. Przewożenie mebli oraz całego dobytku, za pomocą samochodu osobowego, nawet w wersji kombi to nie jest dobry pomysł.

wynajem aut dostawczych Bowiem meble na pewno ulegną obtarciu kantów nawet jeśli szczelnie owiniemy je folią. Jeśli nie chcemy korzystać z pomocy firm transportowych, wato zastanowić się nad samodzielnym wynajmem busa. Krótkoterminowy wynajem aut dostawczych w Warszawie nie jest wcale droższy ani też równy cenie wynajmu firmy pomagającej w przeprowadzkach. Koszt wynajmu samochodu dostawczego na dzień wynosi od 150 do 200 zł. Wynajmując auto dostawcze na własną rękę, nie musimy płacić za kierowcę, który przetransportuje nam meble, a także za osoby, które będą nam je nosić. Nie musimy martwić się także tym, że nie mamy uprawnień do kierowania autami dostawczymi, bowiem wypożyczalnia samochodów dysponuje także takimi pojazdami typu vany i minibusy o masie do 3,5 tony, do prowadzenia których wystarczy podstawowe prawo jazdy kategorii B.

Oferowane przez wypożyczalnie auta, mają otwierane z tyłu drzwi, zamiast klapy bagażnika dzięki czemu szybko i łatwo załadujemy większe przedmioty, a także ułożymy je w tylnej części auta.