You are currently viewing Oklejanie samochodów – różne usługi

Oklejanie samochodów – różne usługi

Oklejanie samochodów stało się ostatnio bardzo popularne. Dawniej korzystały z niego głównie pizzerie czy inne lokale oferujące jedzenie na dowóz. Teraz jednak odkąd internet się rozwinął to mamy wiele sklepów, nawet spożywczych, oferujących zakupy z dowozem do domu.

Oklejanie samochodów często wybierane

oklejanie samochodów folią Takie samochody dostarczające produkty są ciągle w ruchu, więc szkoda byłoby ich nie wykorzystać do reklamowania zakładu pracy. Dlatego też oklejanie samochodów folią jest często wybierane. W zakładzie wykonującym takie oklejanie można natknąć się na różne oferty. Najczęściej wybierane jest oklejanie całego samochodu. Do tego stosuje się przede wszystkim folie wylewane, ponieważ okleja się samochód osobowy. Nie ma on regularnego kształtu, a folia wylewana najlepiej dopasowuje się do jego profilu. Reklama na całym samochodzie daje nam duże możliwości, ponieważ jest to duża powierzchnia do zagospodarowania. Samochody ciężarowe zazwyczaj okleja się tańszą folią monomeryczną, bo to gładkie, równe powierzchnie. Tutaj także mamy trzy strony samochodu do dyspozycji, więc z każdej strony możemy umieścić to samo, na przykład nazwę firmy, jak i z każdej strony może znaleźć się coś innego, na przykład różne grafiki z produktami firmowymi. Firma zajmująca się oklejaniem samochodów może wykonać nadruki na folii także na wybranych elementach samochodu.

oklejanie samochodów folią Często znajdują się one na tylnej szybie samochodu, bo wtedy kierowcy stojący na światłach za naszym samochodem będą mieli czas, żeby przeczytać reklamę firmy. Wtedy stosuje się folię one way vision, czyli taką jak w autobusach. Od zewnątrz widoczna jest reklama, a od wewnątrz czarna folia przypominająca strukturą plaster miodu. Zapewnia ona widoczność przez tylną szybę, bo jest ważne podczas jazdy. Reklamę można umieścić także na drzwiach kierowcy, tam często znajduje się jedynie nazwa firmy. To opcja stosowana przed przedstawicieli handlowych. Okleić można jednak dowolny element, taki jak zderzaki, maskę, czy bagażnik. Folia do samochodów może być także stosowana do zmiany kolory auta. Może być ono nie tylko jednobarwne, ale także posiadać wzory, czy grafiki. Popularne w sportowych samochodach są płomienie w kolorze czerwieni i granatu ciągnące się od maski do bagażnika przez drzwi. Możliwe jest wykonanie dowolnego wzoru czy koloru, także takiego, jakie nie są stosowane na co dzień w samochodach.

Auta są w kolorze czarnym, szarym, granatowym, jaśniejsze czy intensywniejsze kolory są rzadko do wybrania. Zmiana koloru auta poprzez folię jest zabiegiem nowoczesnym i dającym wiele możliwości.