Detailing i sprzedaż auta

Sprzedaż auta wydaje się nam być czynnością bardzo łatwą. Już nie trzeba jeździć na giełdy samochodowe, płacić za ogłoszenia w gazetach, czy rozpowiadać wśród rodziny i znajomych, że sprzedaje się samochód. Wystarczy umieścić ogłoszenie na portalu ogólnym lub tematycznym (motoryzacyjnym) i gotowe.

Auto detailing pomoże uzyskać wyższą cenę

auto detailingPodaje się tam parametry pojazdu, wstawia się zdjęcia i czeka na zainteresowanych kupujących. Jednak teraz wszyscy korzystają z takiego rozwiązania, ofert jest bardzo dużo, a wyróżnienie na stronie (wyświetlanie go na górze listy ogłoszeniowej, zaznaczenie innym kolorem, czy dodanie gwiazdki ,,super oferty”) jest płatne, czasem niemało. Co możemy zrobić, żeby nasze ogłoszenie się wyróżniło? Z pewnością detaling w Łodzi jest czymś, na co powinniśmy zwrócić uwagę. Nie bez powodu mówi się, że kupuje się oczami. Jeśli coś jest brzydkie, to nie sięgniemy po to, jeśli zdjęcia będą brzydkie to nie zajrzymy do dalszej części oferty, chyba, ze cena będzie bardzo zachęcająca. Auto detaling jest to profesjonalne zajmowanie się naszym samochodem pod kątem głównie estetycznym. Jest to taka zaawansowana kosmetyka samochodowa. Nawet najbardziej zaniedbane auto może wyglądać jak nowe, jeśli oddamy je w ręce profesjonalistów od auto detalingu. Należy zaznaczyć, że nie jest to tania opcja.

detailingW wersjach ,,vip” czy ,,exclusive” to koszt nawet tysiąca złotych. Jednak za ,,zwykłe” czyszczenie auta z zewnątrz i z wewnątrz zapłacimy od stu do kilkuset złotych. Jest to mała kwota w porównaniu z ceną całego samochodu. Za mycie, z woskowaniem i polerowaniem na zwykłej myjce nierzadko zostawiamy kilkadziesiąt złotych, a efekt nie jest ten sam. Detailing w Łodzi zaradzi naszym problemom ze sprzedażą auta. Takie pięknie przygotowane auto będzie wyglądało na zdjęciach bardzo atrakcyjnie i będzie przyciągało wzrok potencjalnego kupującego. Im więcej osób zobaczy naszą ofertę, tym większa szansa na szybką sprzedaż. Obecnie za dodawanie i odświeżanie ogłoszeń motoryzacyjnych trzeba płacić na każdym serwisie (choć ceny się różnią to jest to mniej więcej dwadzieścia-trzydzieści złotych za miesiąc, ogłoszenie bez wyróżnienia). Im dłużej auto jest wystawiane tym więcej na tym tracimy, zatem szybka sprzedaż powinna być w naszym interesie, nie tylko jeśli bardzo potrzebujemy gotówki, na przykład na zakup nowego samochodu.

Samochód o który zadbają specjaliści od kosmetyki samochodowej z pewnością sprzeda się o wiele szybciej, niż mało estetycznie wyglądające auto. Zdjęcia w ogłoszeniach są bardzo ważne, więc poświęćmy im więcej uwagi.